Kuti Muzike Demon Slayer

Kuti Muzike Demon Slayer

1,200 L

Kuti muzike me imazh të gdhendur të simboleve kryesore dhe tinguj muzikor nga anime Demon Slayer. Kombinimi i ngjyrave tek këto kuti druri i jep një pamje shumë të bukur.

Informacion shtesë

Përmasa 60 × 50 × 40 mm
Ngjyra

Kafe

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Demon Slayer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0