Kuti Muzike Promised Neverland

Kuti Muzike Promised Neverland

1,200 L

Kuti muzike me imazh të gdhendur të personazheve kryesore dhe tinguj muzikor nga anime Promised Neverland. Shijoni melodinë muzikore të këngës Isabella’s Lullaby. Kombinimi i ngjyrave tek këto kuti druri i jep një pamje shumë të bukur.

Informacion shtesë

Përmasa 60 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Kuti muzike me imazh të gdhendur të personazheve kryesore dhe tinguj muzikor nga anime Promised Neverland. Shijoni melodinë muzikore të këngës Isabella’s Lullaby. Kurdisni mekanikisht dhe do të përjetoni emocione njësoj si ato kur jeni duke e parë këtë anime. Kombinimi i ngjyrave tek këto kuti druri i jep një pamje shumë të bukur.

Janë të shumta ata persona që janë apasionuar me këtë anime dhe kanë krijuar një lidhje të vecantë me personazhet e saj. Shumë prej jush janë edhe ndjekësit më të rregullt të Giftery. Tani do të gjeni disa modele të kutive të muzikës nga kategoria e animes promised Neverland. Nëse jeni duke kërkuar më ngulm një dhuratë të personalizuar me promised Neverland do dini ku ta gjeni.

Kjo kuti muzike ka një vlerë të madhe si product për shkak të mesazhit që mbart. Dhuratat e personalizuara janë gjithnjë më speciale apo jo? Mund të jetë një mendim i bukur si dhuratë për mikeshën por edhe për mikun tuaj. Jo vetëm do të shkëmbeni dhuratën por do të keni edhe shumë për të folur mbi animen. Secila seri që ju mban të mbërthyer para ekranit ka shumë për të diskutuar.

The Promised Neverland është një manga e shkruar nga revista Kaiu Shirai, e vizatuar nga Posuka Demizu,  dhe e botuar në Shūeisha’s Ëeekly më 22 qershor 2010. Që nga dhjetori 2020, manga ka mbi 26 milionë kopje në qarkullim, duke përfshirë versionet dixhitale, duke e bërë atë një nga seritë më të shitura të mangave.

Emma, ​​Norman dhe Ray janë tre jetimë 11-vjeçarë që jetojnë në një jetimore viktoriane të drejtuar nga një figurë nëne, Isabella. Jeta e tyre rrjedh paqësisht, mes lojës, pushimit dhe testeve të aftësisë ditore, rezultatet e të cilave përdoren për të hartuar një renditje të fëmijëve më të talentuar intelektualisht. Nga jetimorja është e pamundur të shihet bota e jashtme pasi ajo është e rrethuar nga mure të larta të cilat janë të ndaluara për t’u afruar.

Një ditë Koni, një vajzë gjashtë vjeçare, merret për birësim nga një familje dhe po përgatitet të largohet nga objekti, duke harruar një kukull që e donte shumë. Prandaj, Ema dhe Norman vendosin t’ia kthejnë lodrën  shoqes së tyre përpara se ajo të largohet përgjithmonë dhe të shkojnë drejt derës së vetme në mur. Pasi mbërrijnë atje, të dy zbulojnë një të vërtetë tronditëse: pasi shohin trupin e pajetë të Conny, ata zbulojnë ekzistencën e qenieve monstruoze (“demonët”) dhe biznesin e tyre me Isabelën, e cila u jep atyre fëmijët t’i dërgojnë te “të pasurit” për t’i ngrënë.

Duke zbuluar të vërtetën dhe duke kuptuar se çfarë fati i pret të gjithë ata, pasi i tregojnë gjithçka edhe Ray-t, tre djemtë vendosin të bashkojnë forcat në përpjekje për të shpëtuar nga jetimorja, e cila në fakt rezulton të jetë një fermë. Arratisja, megjithatë, rezulton të jetë më e vështirë sesa pritej, pasi Isabella ndjen planet e djemve dhe përpiqet t’i pengojë ato.

Pavarësisht vështirësive, Ema, Ray dhe fëmijët më të mëdhenj arrijnë të shpëtojnë, duke lënë Norman dhe fëmijët më të vegjël ende në duart e Isabelës në fermë. Duke u gjetur në botën e jashtme, grupi i djemve përpiqet të mbijetojë duke u mbështetur në mesazhet e lëna nga një farë Ëilliam Minerva dhe gjithashtu duke marrë ndihmën e dy demonëve të veçantë, Mujika dhe Sonju. Falë tyre, Ema dhe Ray mësojnë për ndarjen midis Botës së Demonëve dhe Botës Njerëzore, duke zbuluar se çfarë fshihet pas fermave.

Kjo është vetëm pjesa e parë e historisë pasi seritë në vazhdim janë akoma më intriguese. Ne ju ftojmë të ndani përshtypjet tuaja mbi animen promised Neverland me ne. Mos nguroni të na shkruani dhe të jepni sugjerimet tuaja mbi produktet e personalizuara që do të dëshironit me personazhet kryesor. The Giftery si një dyqan dhuratash do të jetë gjithnjë këtu për të ju ardhur në ndihmë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Promised Neverland”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0