Kuti Muzike The Lion King

Kuti Muzike The Lion King

1,200 L

Vetëm 1 stok

Kuti Muzike e kompozuar me gërma të gdhendura, imazh dhe tingujt muzikorë të filmit vizatimor “The Lion King”

Informacion shtesë

Përmasa 65 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Ngjyra

Kafe

Kuti druri e kompozuar me gërma të gdhendura, imazh dhe tingujt muzikorë të filmit vizatimor “The lion King” apo ndryshe ‘Mbreti Luan’. Historia e Sundiata Keita qëndron pas “Mbretit Luan”. I njohur si Luani i Malit, Sundiata ishte themeluesi i Perandorisë Maliane, mbretëria më e madhe në Afrikën Perëndimore. Te gjithë e kemi parë të paktën një herë mbretin luan dhe një dhuratë e personalizuar me të është gjithmonë e mirepritur për këdo. Kutia e muzikës është një super ide për dhuratë.

Kuti muzike e gdhendur me imazhin e simba si dhe e shoqëruar me tinguj muzikor nga filmi. Të gjithë jemi nga pak nostalgjik mbi historinë e tij. Fakti që ishte një këlysh I vogël, Simba detyrohet të largohet nga Tokat e Krenarisë pasi babai i tij Mufasa vritet nga xhaxhai i tij i lig, Scar. Vite më vonë, ai kthehet si një luan i ri për të rimarrë fronin e tij. Për të gjithë nostalgjikët kjo është dhurata ideale ndërsa për të gjithë fëmijët kjo është një dhuratë e vecantë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike The Lion King”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0