Luffy and Shanks Action Figure

Luffy and Shanks Action Figure

4,000 L

Vetëm 1 stok

Luffy and Shanks Action Figure, një nga modelet më të bukura të koleksionit dhe dhurata më e mirë për fansat e animes one piece. Rëndësi të veçantë do të ketë edhe mesazhi që përcjell ky moment midis dy personazheve.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “One Piece”

Informacion shtesë

Përmasa 170 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Luffy and Shanks Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0