Mbajtëse Çelësash Sistem Kalendarik 50vjet

Mbajtëse Çelësash Sistem Kalendarik 50vjet

650 L

Ka stok

Kjo do të jetë mbajtësja e çelësave më funksionale që mund të keni patur ndonjëherë! Mbajtëse celësash e cila në vetvete është një kalendar 50-të vjeçar e me shumë funksione të tjera praktike.

Informacion shtesë

Përmasa 40 mm
Materiali

Metalike

Çfarë ka të vecantë ky produkt?

  • Ana e përparme e varëses është një kalendar 50-vjeçar (2010-2059), që ka funksionin e shfaqjes së datave.
  •  Mund të kontrollojë datën dhe javën në mënyrë të përshtatshme, shumë praktike.
  • Ana e pasme e varëses është thjesht një sipërfaqe e lëmuar.
  • Gjeni çdo datë të javës për çdo datë të ardhshme deri në 50 vjet nga tani.
  • Një unazë çelësash me zinxhir të përhershëm kalendarësh me busull.
  • Një dorezë e vogël shtytëse në busull për kthim.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Çelësash Sistem Kalendarik 50vjet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0