Mini Kukulla Kuroko’s Basketball – Ryota Kise

Mini Kukulla Kuroko’s Basketball – Ryota Kise

1,000 L

Vetëm 1 stok

Informacion shtesë

Përmasa 100 mm
Materiali

PVC

Mini Kukulla e Ryota Kise nga seria Kuroko’s Basketball është një replikë e saktë e personazhit të shfaqjes, me detaje të imta dhe të kujdesshme. Me dimensione të vogla, ajo është ideale për koleksionues ose fansa të lojës. Pamja e saj realiste dhe pozimi i karakteristikëve të Kise bëjnë që kjo kukull të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për koleksionet e animeve. Me një pamje të saktë dhe një cilesi të lartë të përpunimit, ajo përfaqëson një mundësi të shkëlqyer për të sjellë magjinë e Kuroko’s Basketball në shtëpinë tuaj. Mini kukulla e Ryota Kise është një dhuratë e shkëlqyeshme për të gjithë fansat e lojës që duan të mbajnë një fragment të universit të tyre të preferuar anime.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Kukulla Kuroko’s Basketball – Ryota Kise”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0