Mouse Logitech MX Master 3S

Ofertë!

Mouse Logitech MX Master 3S

Çmimi origjinal qe: 12,000 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

Vetëm 1 stok

Me dizajnin e tij elegant, veçoritë e përparuara dhe performancën e pakrahasueshme, Mouse Logitech MX Master 3S është mjeti i fundit për të rritur produktivitetin dhe për të çliruar kreativitetin tuaj.

SKU: 10581 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Ju prezantojmë me Mouse Logitech MX Master 3S: Ngrini nivelin tuaj të punës në lartësi të reja.

Në botën e produktivitetit dhe efikasitetit, të kesh mjetet e duhura në duar mund të bëjë ndryshimin. Hyni në Logitech MX Master 3S, një kryevepër e dizajnit dhe funksionalitetit që ripërcakton atë që mund të bëjë një mouse. Nga dizajni i tij elegant e deri te veçoritë e tij të përparuara dhe performanca super cilësore, MX Master 3S është gati të revolucionarizojë mënyrën se si punoni dhe krijoni.

Dizajni dhe Ergonomia

Në shikim të parë, MX Master 3S magjeps me dizajnin e tij të sofistikuar dhe modern. I krijuar me saktësi dhe vëmendje ndaj detajeve, ai nxjerr profesionalizëm dhe elegancë, duke e bërë atë plotësuesin perfekt për çdo hapësirë ​​pune. Forma e saj e konturuar përshtatet mirë në pëllëmbën e dorës, duke ofruar rehati dhe mbështetje për orë të tëra përdorimi të pandërprerë.

Mausi është projektuar për përdoruesit e majtë dhe të djathtë, me butona të vendosur në mënyrë strategjike dhe një mbështetëse gishti me teksturë që përmirësojnë kapjen dhe kontrollin. Pavarësisht nëse jeni duke lundruar nëpër fletëllogaritëse ose duke redaktuar foto, MX Master 3S siguron një përvojë komode dhe ergonomike, duke reduktuar tendosjen dhe lodhjen edhe gjatë seancave të zgjatura.

Karakteristikat e avancuara

Nën pamjen e tij të jashtme elegante shtrihet një fuqi e veçorive të avancuara të krijuara për të rritur produktivitetin dhe për të përmirësuar rrjedhën tuaj të punës. I pajisur me sensorin revolucionar Darkfield™ me precizion të lartë të Logitech, MX Master 3S gjurmon në mënyrë të përsosur në çdo sipërfaqe, duke përfshirë xhamin, duke siguruar kontroll të qetë dhe të saktë të kursorit me përpjekje minimale.

Me butona dhe gjeste të personalizueshme, MX Master 3S e vendos kontrollin në majë të gishtave si kurrë më parë. Kaloni pa mundim midis aplikacioneve, caktoni shkurtore dhe ekzekutoni komanda me një klikim ose rrëshqitje të thjeshtë, duke ju fuqizuar të punoni më shpejt dhe me më efikasitet se kurrë.

Lëvizja hiper-efikase

Thuaj lamtumirë rrotave tradicionale të lëvizjes dhe përshëndetje MagSpeed ​​Electromagnetic scrolling – zgjidhja inovative e Logitech që jep shpejtësi dhe saktësi të pashoqe. Me MX Master 3S, ju mund të lëvizni nëpër dokumente të gjata dhe faqe uebi me lehtësi të jashtëzakonshme, falë mekanizmit të tij të lëvizjes ultra të shpejtë dhe të qetë me pëshpëritje.

Rrota precize zhvendoset automatikisht midis modaliteteve me rrota dhe hiper-shpejtë, duke ju lejuar të kaloni midis lëvizjes precize klikim-për-klikim dhe rrotullimit të shpejtë rrufe të lirë me një lëvizje të gishtit. Pavarësisht nëse jeni duke rishikuar dokumente ose duke shfletuar ueb, MX Master 3S ofron një përvojë të qetë dhe intuitive të lëvizjes që përshtatet me nevojat tuaja.

Lidhja me shumë pajisje

Me aftësinë për t’u lidhur me deri në tre pajisje njëkohësisht nëpërmjet Bluetooth ose marrësit Unifying USB të përfshirë, MX Master 3S ofron shkathtësi dhe komoditet të pashembullt. Kaloni pa probleme midis laptopit, desktopit dhe tabletit tuaj me prekjen e një butoni, duke eliminuar telashet e rilidhjes dhe ri-çiftimit të vazhdueshëm të pajisjeve.

Jetëgjatësia e baterisë

Mos u kapni kurrë përsëri nga një bateri e ngordhur, falë jetëgjatësisë mbresëlënëse të baterisë së MX Master 3S. Me deri në 70 ditë energji me një karikim të vetëm, mund të përqendroheni në punën tuaj pa u shqetësuar për ndërprerjet ose ndërprerjet. Kur të jetë koha për t’u ringarkuar, thjesht futni kabllon e karikimit USB-C të përfshirë dhe do të riktheheni dhe do të funksiononi në asnjë kohë.

Përputhshmëria dhe Softueri

MX Master 3S është i pajtueshëm me sistemet operative Windows dhe macOS, duke siguruar përputhshmëri të gjerë në një gamë të gjerë pajisjesh. Softueri intuitiv i opsioneve të Logitech ju lejon të personalizoni cilësimet e miut, të krijoni profile specifike për aplikacionin dhe të zhbllokoni veçori shtesë, duke ju dhënë kontroll të plotë mbi rrjedhën tuaj të punës.

Konkluzioni

Si përfundim, Logitech MX Master 3S është më shumë se thjesht një mouse – është një ndryshim i lojës për profesionistët dhe krijuesit. Me dizajnin e tij elegant, veçoritë e përparuara dhe performancën e pakrahasueshme, është mjeti i fundit për të rritur produktivitetin dhe për të çliruar kreativitetin tuaj. Pavarësisht nëse jeni një dizajner grafik, programues ose profesionist biznesi, MX Master 3S sigurisht që do të bëhet një pjesë e domosdoshme e rutinës suaj të përditshme. Ngrini rrjedhën tuaj të punës në lartësi të reja me Logitech MX Master 3S – kombinimi i përsosur i formës dhe funksionit.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mouse Logitech MX Master 3S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0