Satoru Gojo Action Figure

Satoru Gojo Action Figure

4,500 L

Vetëm 1 stok

Figurë aksioni Satoru Gojo me gjatësi 20 cm vjen për të gjithë dashamirësit si një version shumë i mirë për tu blerë si dhuratë për veten dhe të tjerë .

Informacion shtesë

Përmasa 200 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Satoru Gojo Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0