Set Profesional Furçash për Make-Up

Set Profesional Furçash për Make-Up

1,500 L

Furca profesionale për make up.  Madhësi dhe forma të ndryshme. Çdo person që pëlqen kozmetikën do ta donte këtë set, pasi asnjëherë nuk janë tepër!

SKU: 10081 Kategori: ,
(1 shqyrtim nga klient)

Informacion shtesë

Ngjyra

Flori, Rozë

Set i plotë me 18 furça të cilat kryejnë një shumëllojshmëri funksionesh gjatë procesit tuaj të grimit. Furçat e make up janë gjithmonë të nevojshme pasi secila prej tyre luan një rol kryesor gjatë procesit të lyerjes. Të gjithë të apasionuarit i njohin mirë detajet. Që një furçë të jetë e mirë dhe ti rezistojë kohës duhet të ketë fije të buta, të cilat nuk bien dhe të jenë të bëra nga materialet më të mira. Një cilësi e tillë do ju bëj të mundur të keni grimin perfekt. Ky set mund të jetë dhurata ideale për dikë që është në hapat e para drejt botës së makeup por gjithashtu mund të jetë dhuratë e bukur për ty, shoqen, mamin, vjehrrën etj.

1 review for Set Profesional Furçash për Make-Up

  1. Visjana

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0