Shkrepse Vajguri

Shkrepse Vajguri

500 L

S’ka stok

Shkrepse me vajgur

Informacion shtesë

Përmasa 30 × 11 × 49 mm
Materiali

Stainless steel

Një nga modelet më të mira dhe të rinovuara të shkrepëseve. Dallohet për qëndrueshmërinë e flakës dhe sasinë më të madhe të shkëndijave. Çakmaku është mjaft i lehtë për tu përdorur dhe super kompakt. Mund ta mbani në zinxhirin tuaj të celësave ose në cantën e shpinës. Thjesht vendosni disa pika vajgur në pjesën hapëse dhe vendosni shkopin përsëri në vend. Dhurata ideale për miqtë por edhe për veten tuaj. Shumë e përshtatshme për tu marrë në kamping, udhëtime etj.

-I papërshkueshëm nga uji -Pesha shumë e lehtë dhe kompakte (3 ons) -Çakmaku mund të rimbushet

Polimer në peshë të lehtë, mbështjellë me çelik të pa-nxishëm “ABS”

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Shkrepse Vajguri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0