Tony Tony Chopper Action Figure

Ofertë!

Tony Tony Chopper Action Figure

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,300 L.

Ka stok

Tony Tony Chopper është një nga personazhet më ikonë dhe më të dashur në One Piece. Këtë figurë aksioni me gjatësi 9cm tanimë mund ta bëni tuajën.

Informacion shtesë

Përmasa 90 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Tony Tony Chopper Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0