Unazë Yu-Gi-Oh

Unazë Yu-Gi-Oh

900 L

Vetëm 1 stok

Detajet gjithnjë bëjnë diferencën prandaj dhe kjo unazë do ti japi më shumë stil pamjes suaj. Unazë e punuar me detaje nga seriali i njohur anime Yu-Gi-Oh.

Informacion shtesë

Përmasa 58 mm
Materiali

Metalike

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Yu-Gi-Oh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0