Varëse One Piece

Varëse One Piece

800 L

Varëse unisex me simbolin e Sunny Pirates dhe Heart Pirates. Për çdo dashamirës të animes One Piece kemi menduar deri në detaj për të patur një sërë produktesg. Mund të porosisni varëset të ndara por edhe si set i plotë për secilin personazh.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “One Piece”

Informacion shtesë

Materiali

Aliazh Zinku

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Varëse One Piece”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0