Vathë Orochimaru

Vathë Orochimaru

500 L

Ka stok

Imagjino shoqen që ka super stil dhe pëlqen anime.. Këto vathë do të ishin dhuratë ideale për të. Kombino vathët me një varëse Naruto dhe na mbetet vetëm ti paketojmë.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Materiali

Aliazh Zinku

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Vathë Orochimaru”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0