Yoga & Pilates Band

Yoga & Pilates Band

1,200 L

S’ka stok

Rripat e yogës janë mjete jashtëzakonisht të dobishme kur bëhet fjalë për fleksibilitet si dhe ju japin kontroll në një pozë që e keni të vështirë ta rrini.

Ata zgjasin muskujt e ngushtë pas një vrapimi të gjatë, ju ndihmojnë të gjeni gjatësinë në një pozë të vështirë yoga dhe mund t’ju ndihmojnë të mbani krahët së bashku në një qëndrim dore.

SKU: 10434 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 1200 × 40 mm
Materiali

Cope, Llastik

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Yoga & Pilates Band”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0