Poster Kanavace Groot

Poster Kanavace Groot

1,000 L

Ka stok

Personazhi juaj i preferuar nga Marvel do të jetë dekori më i bukur që do ti shtohet dhomës tuaj. Poster kanavacë Groot me madhësi 30x40cm është një produkt risi nga Gifi për të gjithë dashamirësit.

SKU: 10419 Kategori: , , , Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 400 mm
Materiali

Kanavacë

Arti i murit është kaq i rëndësishëm për dekorimin e shtëpisë, sepse ndihmon një person të shprehë personalitetin dhe stilin e tij. Ka kanavacë që janë shpirti i shtëpisë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Kanavace Groot”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0