Syze Cat Eye Aofly Brown

Syze Cat Eye Aofly Brown

2,200 L

Vetëm 1 stok

Syze dielli për femra nga marka Aofly në stilin ‘cat eye’

SKU: 10148 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

Kafe

Marka Aofly është një markë prestigjoze me dizajn italian. Këto syze dielli për femra janë të polarizuara, me mbrojtje UV400, mbrojtëse silikoni për pjesën e hundës dhe një skelet me dizajn unik.

Polarizimi heq reflektimet e diellit nga sipërfaqet e ndryshme (metalike, rrugë të lagura, makinat, xhamat, pasqyrat etj.) duke mbrojtur syrin. Skeleti i syzeve është i stilit Cat eye me ngjyrë dhe refleks kafe. Shumë të lehta dhe nuk të lodhin syrin.

Syzet vijnë sëbashku me paketimin e tyre dhe aksesorët përkatës të cilët janë: këllëfi, lecka për pastrim, manuali i shpjegimit të syzeve, testues polarizimi dhe ganxhë për tu lidhur me cantën apo ndonjë vend tjetër.

Cilat forma të fytyrës janë më të mira për syzet me stil Cat-Eye?

Është e vështirë të gjesh palën e duhur të syzeve kur ka një shumëllojshmëri të tërë atje që është gati për t’u prezantuar me botën. Qoftë syze dielli, qoftë size optike, secila palë kombinohet në mënyra të ndryshme dhe shfaq një pjesë edhe të gjendjes suaj të të ndjerit. Por është thelbësore të zgjedhësh një palë që përputhen me formën e fytyrës, pasi ajo mund të bëj të duket më mirë ose të thyejë pamjen përfundimtare.

Për të filluar, ka pesë kategori kryesore të formave të fytyrës. Është e nevojshme që ata që nuk e dinë termin të vlerësojnë veçoritë e fytyrës  për të kuptuar se cilit tip i përkitni. Nëse keni nevojë për ndihmë, kontrolloni këtë udhëzues :  Gjeni formën e fytyrës suaj vetëm me 3 hapa.

Pasi të keni njohur formën e fytyrës, zgjidhni kornizën e cila do të duket më natyrale në fytyrën tuaj. Cili model ju shkon më shumë? Shiko në kategorine syze te Gifi dhe bëni zgjedhjen tuaj.

Për syzet Cat-Eye, forma duket e mirë në ato persona të cilët pjesën e poshtme të fytyrës e kanë më shumë të theksuar. Kujt do ti shkonte shumë ky model? Çdokush me formë të rrumbullakët, ovale, katrore, rektangle, zemër ose fytyrë të zgjatur.

Si t’i stilosh syzet Cat-Eye?

Gjëja më e mirë në lidhje me këtë formë është shumëllojshmëria e veshjeve që mund të shkojnë me to. Nga një retro spec në një kornizë moderne, kornizat klasike shtojnë besimin dhe stilin në pamjen tuaj të zgjedhur. A e dinit se edhe stilet e flokëve mund të bëjnë ndryshimin? Kur ti lësh flokët e lëshuara e sigurt që do të dukesh më sexy. Qoftë nëse jeni në humor për një topuz të çrregullt apo një bishtalec të përshtatshëm, ne jemi shumë të sigurt se të tre zgjedhjet do t’ju bëjnë të dukeni magjepsës sapo ta stiloni atë me syzet e diellit cat eye. Bëni një makiazh të lehtë dhe gjeni dritën më të mirë. Pastaj klik! Selfie juaj për Instagram është gati dhe ju do të jeni personi më cool me këto syze dielli në stil sy mace.

Modelet e syzeve cat-eye janë të ndryshme dhe trendet më të fundit janë disa.
Së pari përmenden stilet oversize të cilat mund ti gjeni edhe këtu tek ne.
Një trend tjetër janë syzet me syrin e maces më të theksuar dhe me madhësi skeleti më të vogël. Bold Cat-Eye, janë një miksim i të vjetrës me të renë gjë që kohët e fundit është risjellë shumë në vëmendje.
Retro Cat-Eye, i jep pamjes suaj më tepër personalitet. Modelet Retro të syzeve mund ti shikoni edhe në faqen tonë nga marka Kingseven e cila është vërtet një brand prestigjoz.
Upswept Cat-Eye, janë modele të cilat përdoren edhe me xham optik. Madhësia e tyre është nga mesatare deri në oversize.
Vintage Cat-Eye, stili modern i ndërthurur me stilin e vjetër. Është mahnitëse se si këto forma vazhdojnë të jenë të përhapura edhe pas dekadash.

Të gjithë informacionin e nevojshëm për syzet e duhura të diellit e morët! Tani ju mbetet vetëm të porosisni të preferuarat tuaja. Gifi ju jep mundësinë të blini syze dielli për vajza dhe syze dielli për djem nga marka shumë të mira. Duke bërë një dhuratë të tillë nuk do gaboni asnjëherë. Një palë syze janë gjithnjë të nevojshme për këdo. E mira e syzeve tek ne është se shoqërohen nga një paketim shumë i sigurt dhe i bukur. Detajet e paketimit i keni të përmendura në fillim të shkrimit.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Cat Eye Aofly Brown”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0