The Maraunders Map – Harry Potter

The Maraunders Map – Harry Potter

1,000 L

Vetëm 1 stok

Harta e Maraunder nga Harry Potter

Informacion shtesë

Përmasa 710 × 265 mm
Materiali

Letër Karton

The Maraunders Map ishte një dokument magjik që zbuloj të gjithë Shkollën e Magjisë dhe Magjisë së Hogwartsit. Jo vetëm që tregoj cdo klasë,cdo korridor dhe cdo cep të kalasë,por gjithashtu tregoj cdo pëllëmbë të terrenit,si dhe të gjitha kalimet e fshehta që ishin fshehur brenda mureve të saj dhe vendndodhjen e cdo personi në tokë, portretizuar nga një pikë. Tashmë ndodhet tek The Giftery Albania!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “The Maraunders Map – Harry Potter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0